Jesteś tutaj:

WITAMY NA NASZEJ STRONIE!

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z HISTORIĄ SZKOŁY,

OSIĄGNIĘCIAMI UCZNIÓW ORAZ GALERIĄ ZDJĘĆ.

Kontakt tel.52 351-16-60 664 955 365

Szkoła Podstawowa im. Władysława Broniewskiego

88-181 Jaksice

e-mail: szkola.jaksice@gminainowroclaw.eu

bertnadeta.kolodziejska@gminainowroclaw.eu

www.spjaksice.szkolnastrona.pl

Wybory do SU- kandydaci

Tegoroczni kandydaci do zarządu Samorządu Uczniowskiego:

Franciszka Zielińska z klasy 7

Angelika Kołodziejczyk z klasy 6

Radek Czarnecki z klasy 4

Zuzanna Makara z klasy 4

Oliwier Pawlaczyk z klasy 5

Zapraszamy do zapoznania się z programami wyborczymi kandydatów na szkolnym holu.

Jaksice i wolontariat

Wielkie podziękowania dla rodziców i dzieci z naszej szkoły.smile

Kolejny raz pokazaliście wielkie serca i przyłączyliście się do akcji dobroczynnej dla Ukrainy.

Tym razem współpracowaliśmy z instytucją charytatywną Caritas. Dobro wraca! Pamiętajmy o tym.

Najsypmatyczniejsza dziewczyna Jaksic?

Co za wspaniała inicjatywa naszej przewodniczącej szkoły!

SU przeprowadził konkurs na najsympatyczniejszą dziewczynę z Jaksic.

Gratulacje dla Amelki Kaźmierczak z klasy 8b! Spełniłaś wszystkie kryteria: jesteś miła, uczynna, uśmiechnięta, kulturalna i pomocna.

Maju Marszałek z klasy 8a- zabrakło Ci jednego głosu. Tobie też serdecznie gratulujemy!

Do you like honey baby bear? Lekcja angielskiego w klasie 1

Dziś na angielskim wysłuchaliśmy historyjki o głodnym niedźwiadku.

Uczniowie ćwiczyli zadawanie pytań o upodobania oraz udzielanie krótkich odpowiedzi.

Potrafimy już nazwać sporo produktów spożywczych a także powiedzieć co lubimy a czego nie.

Pączek dla Afryki 2023

To już kolejna edycja akcji dobroczynnej ,,Pączek dla Afryki".

Szkoła Podstawowa w Jaksicach od dawna współpracuje z Fundacją Kapucyni i Misje która stawia sobie za cel pozyskanie środków na projekty realizowane w Republice Środkowoafrykańskiej i Czadzie. Datki, pozyskane przy sprzedaży pączków, są przeznaczane na dożywianie głodnych dzieci, ich edukację oraz wsparcie tamtejszych wspólnot.

Tegoroczna akcja „Wyślij pączka do Afryki” ma podtytuł „Chcemy się uczyć – pomóż nam”.

Licytacje WOŚP 2023

W galerii można znaleźć część gadżetów, które będziemy licytować już 27 stycznia w naszej szkole.

Zapraszamy!